Opiekacz / toster Rig-Tig Foodie, biały

Z00601 Rig-Tig Rig-Tig
336.00 PLN
336,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00601
Wymiary
Szerokość 22 cm
Długość 33 cm
Wysokość 7,3 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Opiekacz / toster Rig-Tig Foodie w kolorze białym to niezwykle przydatne urządzenie, które pomoże Ci przygotować produkty do wielu dań.

Opiekacz Foodie ma podstawę w kształcie prostokąta o wymiarach 22 cm x 33 cm, jego wysokość to 7,3 cm. Z przodu są umieszczone pokrętła, dzięki którym można wybrać jeden z 7 poziomów mocy. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego, a elementy grzejące ze stali szlachetnej.

Opiekacz jest wyposażony w dwie grzałki o mocy 600 W i posiada wyjmowaną tace na okruchy, co umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.

Opiekacz Foodie, dzięki swojej zaokrąglonej sprawia wrażenie uroczej zabawki. Jednak to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które pomoże Ci przygotować tortillę, grzanki i inne dania.

Cechy produktu:

  • łatwy w czyszczeniu
  • wytrzymały
  • wykonany z bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię