Organizer Authentics Stack 30 x 15 cm, czerwony

1031467 Authentics Authentics
20.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1031467
Wymiary
30 x 1,8 x 15 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Bardzo praktyczny organizer Authentics Stack na domowe lub biurowe drobiazgi. Podłużny kształt (30 x 15 cm), niskie ścianki (1,8 cm) i intensywna, czerwona kolorystyka sprawiają, że jest wyrazisty, a przy tym również uniwersalny i można go użyć praktycznie w każdym wnętrzu, bez względu na kolory, w jakim zostało ono urządzone . Można go z powodzeniem wykorzystać w domu, firmie, sekretariacie, czy przy łazienkowej umywalce.
Organizerów można używać osobno lub razem z innymi organizerami z kolekcji Authentics Stack – tworząc własną konstrukcję pojemników i przegródek usprawniających zaprowadzenie porządku na stole. Ciekawą funkcją jest również możliwość nałożenia na siebie kilku organizerów o takiej samej długości i szerokości (lub mniejszych – układanych w poprzek): będą one wówczas stanowiły konstrukcję piętrową, w której każde z pięter jest wykorzystywane!
Funkcjonalność, oszczędność miejsca i prostota!

Kolekcja: Authentics Stack

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię