Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Organizer do zlewu z dozownikiem i pojemnikiem na płyn Joseph Joseph SinkBase, grafitowy

Organizer do zlewu z dozownikiem i pojemnikiem na płyn Joseph Joseph SinkBase, grafitowy
Organizer do zlewu z dozownikiem i pojemnikiem na płyn Joseph Joseph SinkBase, grafitowy Organizer do zlewu z dozownikiem i pojemnikiem na płyn Joseph Joseph SinkBase, grafitowy Organizer do zlewu z dozownikiem i pojemnikiem na płyn Joseph Joseph SinkBase, grafitowy Organizer do zlewu z dozownikiem i pojemnikiem na płyn Joseph Joseph SinkBase, grafitowy
x zamknij

Organizer do zlewu z dozownikiem i pojemnikiem na płyn Joseph Joseph SinkBase, grafitowy

Joseph Joseph
119.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
27 x 5,8 x 16,4 cm
Tworzywo sztuczne
85091
 
Elegancki organizer SinkBase pozwoli uporządkować wąską przestrzeń obok zlewu. Składa się z trzech połączonych ze sobą elementów – buteleczki na płyn do mycia naczyń, dozownika z pompką na mydło/krem do rąk oraz pojemnika na myjkę i szczoteczkę. Organizer charakteryzuje się prostą konstrukcją, minimalistycznym wzornictwem oraz doskonale skomponowaną kolorystyką. Z pojemnika na akcesoria można wyjąć wewnętrzny wkład, co znacznie ułatwia czyszczenie. Ciekawy organizer będzie nie tylko pomysłowym dodatkiem do kuchni, ale również dyskretną ozdobą blatu.

Należy myć ręcznie.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.