Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Organizer do zlewu z dozownikiem Joseph Joseph SinkBase, grafitowy

Organizer do zlewu z dozownikiem Joseph Joseph SinkBase, grafitowy
Organizer do zlewu z dozownikiem Joseph Joseph SinkBase, grafitowy Organizer do zlewu z dozownikiem Joseph Joseph SinkBase, grafitowy Organizer do zlewu z dozownikiem Joseph Joseph SinkBase, grafitowy Organizer do zlewu z dozownikiem Joseph Joseph SinkBase, grafitowy
x zamknij

Organizer do zlewu z dozownikiem Joseph Joseph SinkBase, grafitowy

Joseph Joseph
79.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny:
17,5 x 5,8 x 16,4 cm
Tworzywo sztuczne
85090
 
Elegancki organizer SinkBase pozwoli uporządkować przestrzeń obok zlewu. Składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów – dozownika na płyn do naczyń oraz pojemnika na myjkę i szczoteczkę. Organizer charakteryzuje się prostą, przemyślaną konstrukcją oraz minimalistycznym wzornictwem. Z pojemnika na akcesoria można wyjąć wewnętrzny wkład, co znacznie ułatwia czyszczenie. Piękny, a zarazem praktyczny dodatek do nowoczesnej kuchni.

Należy myć ręcznie.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.