Organizer ferm LIVING Grib Toolbox, Olive

1104263285 ferm LIVING ferm LIVING
179.40 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1104263285
Wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 26,3 cm
Głębokość 17 cm
Materiały
Metal malowany proszkowo

Opis produktu

Pudełko na narzędzia ferm LIVING Grib Toolbox w kolorze Olive kojarzy się z naturą i odcieniami ziemi.

Grib Toolbox zawsze poda ci pomocną dłoń. Jest to elegancko wykonane i niezwykle praktyczne rozwiązanie dla każdego majsterkowicza czy miłośnika sprzątania. Możesz go używać wewnątrz domu albo podczas prac na zewnątrz.

Akcesorium o szerokości 35 cm zostało wykonane z malowanego proszkowo metalu. Pojemnik ma owalną formę o subtelnych zaokrągleniach i dużym, wygodnym uchwycie. Możesz nazywać to wysokie na 26,3 cm pudełko skrzynką narzędziową, ale tak naprawdę można jej używać do wszystkiego. Skrzynka ma głębokość 17 cm, więc jest odpowiednia do przechowywania przyborów ogrodniczych, środków czyszczących czy nawet artykułów biurowych. Sam zdecyduj, do czego Grib Toolbox przyda ci się najbardziej. 

Cechy produktu:

  • metal malowany proszkowo
  • owalna forma
  • duży i wygodny uchwyt
  • kolor: Olive
  • szerokość 35 cm
  • wysokość 26,3 cm
  • głębokość 17 cm

Marka

ferm LIVING - duńska marka, która powstała w 2006 roku. Założycielka Ferm LIVING, Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który tak podobał się jej znajomym, że stał się pierwszym produktem nowo założonej firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie marki ferm LIVING można znaleźć szeroki wachlarz dodatków do domu, mebli, lamp oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla produktów ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię