Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_10696BIA
Wymiary
25,5 x 7 x 17,5 cm
Materiały
Porcelana, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Praktyczny organizer łazienkowy w białym kolorze. Doskonale wygląda w zestawieniu z łazienkami jasnymi, ciemnymi i kolorowymi. W komplecie znajdują się: 2 pojemniczki na drobne akcesoria łazienkowe, kubek na szczoteczki do zębów i dozownik do mydła w płynie. Każdą część zestawu można ustawiać osobno, ale można też połączyć je w jedną całość (między pojemniczkami są magnetyczne elementy, które przyciągają się ku sobie).
Produkty cenionej na całym świecie marki Seletti powstają pod hasłem „Revolution is the only solution!”. Projektowane z niezwykłą fantazją i włoskim temperamentem, pełne kreatywnych pomysłów: po prostu niepowtarzalne.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Hector Serrano - jego zdaniem dobrze zaprojektowany przedmiot powinien wyrażać jakąś ideę. Przekaz produktu musi być jasny i czytelny, tak, aby każdy mógł go zrozumieć, a dopiero potem podziwiać obiekt. Hector Serrano założył studio, zajmujące się projektowaniem, wystrojem wnętrz oraz pracą badawczą. Do jego klientów należą takie firmy jak Roca, Seletti, Droog, Metalarte i FontanaArte. Serrano bazuje na znanych pomysłach, ale stara się przedstawić je w nowy, innowacyjny sposób. Na szczególną uwagę zasługuje seria budzików dla marki Lexon oraz kolorowe organizery łazienkowe i biurkowe dla firmy Seletti.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię