Organizer łazienkowy Umbra Cubiko czarny

023461-040 Umbra Umbra
195.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
023461-040
Wymiary
Wysokość: 52,1 cm
szerokość: 30,5 cm
głębokość: 12,7 cm.
Materiały
Stal malowana proszkowo.

Opis produktu

Umbra Cubiko to prosty i funkcjonalny organizer łazienkowy. Wykonany z metalu pomalowanego metodą proszkową na kolor czarny. Dwie, pojemne półki pozwolą na uporządkowanie kosmetyków i przyborów kąpielowych. W dolnej półce wykonano dwa otwory pozwalające na umieszczenie w nich butelek do góry dnem i wykorzystanie zawartości kosmetyków do końca. Dodatkowo dołączone są 4 haczyki w kształcie litery S, które można powiesić w dowolnym miejscu i odkładać na nie łazienkowe przybory. Konstrukcja uchwytu pozwala na dwojaki sposób mocowania organizera. Można go umieścić na słuchawce prysznicowej lub na drzwiach kabiny prysznicowej.

Kolekcja: Umbra Cubiko

Zobacz kolekcję

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię