Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Organizer łazienkowy Umbra Vana, miętowy

Organizer łazienkowy Umbra Vana, miętowy
Organizer łazienkowy Umbra Vana, miętowy Organizer łazienkowy Umbra Vana, miętowy Organizer łazienkowy Umbra Vana, miętowy
x zamknij

Organizer łazienkowy Umbra Vana, miętowy

acumbra
Anthony Keeler
Umbra Vana
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
17,8 x 27,9 x 29,2 cm
Metal, szkło, tworzywo sztuczne ABS, drewno bukowe
umbra-023550-473
 
Drobiazgi i kosmetyki nareszcie w jednym miejscu! Bardzo praktyczny organizer łazienkowy Umbra Vana pozwoli na przechowywanie przyborów codziennego użytku na dwóch poziomach, co zapewni komfort i wygodę korzystania. Kosmetyki można podzielić tematycznie lub według częstotliwości użycia. Mała półka pasuje do ułożenia lakierów do paznokci lub cieni do powiek, większa zaś zmieści kremy do twarzy, puder, tusz do rzęs i pozostałe kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu. Dwustronne, wyjmowane lustro zapewni komfort pielęgnacji. Organizer sprawdzi się zarówno w łazience jak i w sypialni położony na toaletce.
Dwustronne lusterko z 10-krotnym powiększeniem.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.