Organizer na naczynia rozsuwany Joseph Joseph DrawerStore, szary

85167 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85167
Wymiary
Wysokość 14,7 cm
Szerokość 30,6 cm
Głębokość 20,4 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Organizer na naczynia rozsuwany Joseph Joseph DrawerStore, z pomocą którego gotowanie będzie jeszcze prostsze, a każdy garnek szybko znajdzie swoją pokrywkę.

Poręczny organizer z serii DrawerStore pomaga okiełznać kuchenny chaos związany z przechowywaniem naczyń różnej wielkości. Zapewnia ergonomiczną półkę o regulowanej długości, która może pomieścić szeroką gamę przedmiotów o różnej wielkości.

Organizer sprawdzi się do przechowywania różnych patelni, pokrywek i form do pieczenia. Zawiera 7 regulowanych, odpornych na zarysowania przegród drucianych z otworami na uchwyt patelni.

Regulowana rama od długości 30,5 cm do 56 cm.
Zalecane czyszczenie lekko wilgotną szmatką.

Cechy produktu:

  • organizer na naczynia do szuflady wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze szarym,
  • wysokość 14,7 cm, głębokość 30,5-56 cm, szerokość 20,4 cm,
  • umożliwia jednoczesne przechowywanie patelni i pokrywek,
  • zwiększa możliwości przechowywania.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię