Organizer na noże dwupoziomowy Joseph Joseph DrawerStore, bambusowy

85169 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85169
Wymiary
Wysokość 8,4 cm
Szerokość 11,5 cm
Długość 39,7 cm
Materiały
Bambus

Opis produktu

Organizer na noże dwupoziomowy Joseph Joseph DrawerStore, bambusowy to oszczędność miejsce zapewniająca jednocześnie wygodny dostęp do całej kolekcji noży.

Ten wyjątkowy organizer o szerokości 11,5 cm i głębokości 39,7 cm wykonany został z pięknego, naturalnego bambusa. Znajduje się w nim kilka przegródek umożliwiających jednoczesne przechowywanie do 9 noży o maksymalnej długości 23 cm. Na spodzie umieszczono antypoślizgowe podkładki zapobiegające ślizganiu się wewnątrz szuflady.

Unikalny design zapewnia więcej uporządkowanego miejsca w kuchennej lub biurowej szufladzie z łatwym dostępem.
Produkt nadaje się do szuflad o minimalnej wysokości 8,5 cm.

Zalecamy czyszczenie lekka wilgotną szmatką i regularne olejowanie drewna dla jego dłuższej żywotności.

Cechy produktu:

  • organizer na noże wykonany z naturalnego drewna bambusowego,
  • wysokość 8,4 cm, głębokość 39,8 cm, szerokość 11,5 cm,
  • umożliwia jednoczesne przechowywanie do 9 noży o maksymalnej długości 23 cm,
  • nadaje się do szuflad o wysokości minimalnej 8,5 cm,
  • zwiększa możliwości przechowywania.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię