Organizer na sztućce do szuflady Joseph Joseph DrawerStore 40 cm, biało – zielony

85128 Joseph Joseph Joseph Joseph
195.00 PLN
195,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85128
Wymiary
Długość: 40 cm
Szerokość: 38,5 cm
Wysokość: 5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Organizer na sztućce do szuflady Joseph Joseph DrawerStore, biały/zielony pomoże Ci w zachowywaniu porządku w kuchni. Nie musisz więcej stresować się wyglądem zabałaganionej szuflady. Dla sztućców ważne jest to, jak je przechowujemy. W organizerze DraweStore znajdą swoje właściwe miejsce, dzięki czemu nie będą się niszczyć, ale pozostaną lśniące - takie jakie chciałbyś je widzieć na swoim stole. Możesz w nim umieścić także akcesoria kuchenne, zaopatrując się w nie u producenta Joseph Joseph i tym samym zachowując harmonię kolorów - białego i zielonego.

Organizer na sztućce podzielony jest na kilka wygodnych komór. Te przeznaczone na sztućce ułożone są pod skosem, co ma znaczenie w przypadku chęci zaoszczędzenia miejsca. Przedmiot wykonany został z tworzywa sztucznego. Należy go myć ręcznie.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię