Organizer na sztućce Joseph Joseph DrawerStore™ L, szary

85152 Joseph Joseph Joseph Joseph
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85152
Wymiary
22 x 39,5 x 5,7 cm
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Organizer na sztućce Joseph Joseph DrawerStore™ L szary to wygodny sposób na przechowywanie sztućców. Organizer pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w szufladzie, bowiem sztućce układane są pod sobą. To rozwiązanie odpowiednie dla szuflad o minimalnej głębokości 8 cm.


Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność organizera. Nie rusza się w szufladzie. Zawiera osiem komór ułożonych pod skosem i oznaczonych ikonkami, które ułatwiają identyfikację sztućcy. Organizer należy myć ręcznie – nie zaleca się jego umieszczenia w zmywarce.


Organizer na sztućce Joseph Joseph DrawerStore™ L szary to ułatwienie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Nowoczesny design wpisze się w wystrój każdego współczesnego wnętrza.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię