Organizer poziomowy rozsuwany Joseph Joseph CupboardStore™

85146 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85146
Wymiary
9 x 26 cm (wys. x gł.), 42-61,5 cm (szer. min.-szer. Max.)
Materiały
polipropylen

Opis produktu

Organizer poziomowy rozsuwany Joseph Joseph CupboardStore™ to nietypowy organizer w formie schodków, dzięki któremu zagospodarowanie wnętrza Twojej szafki – będzie bezproblemowe. Pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń. Umożliwi Ci przechowywanie np. słoików, konserw i podobnych artykłów.


To idealne rozwiązanie dla szafek o głębokości minimum 26 cm i szerokości minimum 42 cm. Całość została wykonana z polipropylenu – materiału odpornego na uszkodzenia i zarysowania. W celu umycia organizera, wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką.


Organizer poziomowy rozsuwany Joseph Joseph CupboardStore™ jest rozsuwany – jego szerokość może wynosić od 42 do 61,5 cm. Pochodzi z kolekcji CupboardStore.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię