Organizer ścienny Seletti Suburbia naturalny

_13040 Seletti Seletti
1289.00 PLN
1 289,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_13040
Wymiary
55 x 10,5 x 82 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Wspaniały, drewniany panel ścienny, który jest jednocześnie przemyślanym , praktycznym organizerem na domowe drobiazgi. Poszczególne półeczki w kształcie domków dają wystarczająco dużo miejsca na ustawienie na nich drobnych dekoracji, akcesoriów codziennego użytku i przyborników. Specjalne zagłębienia pozwalają wsunąć do środka grzebień, szczoteczki do zębów, pastę czy np. waciki. Dodatkowe haczyki z błyszczącą u szczytu „kulką” to miejsce na powieszenie gumek, frotek, drobnej biżuterii i innych przedmiotów. W górnej części organizera znajduje się też praktyczne lusterko, a nieco pod nim, brązowa tablica do której można przyczepiać np. karteczki z wiadomościami.
Organizer świetnie sprawdzi się zarówno w łazience, jak i nad biurkiem (na długopisy, ołówki, markery, podręczne akcesoria piśmiennicze).
Całość widziana z góry wygląda jak duże gospodarstwo z domkami i basenem! To robi wrażenie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Aurelia 12.04.2018
Magiczny;) Spełnione marzenie z dzieciństwa o drewnianym domku dla lalek :) Tylko takim znacznie rozbudowanym, który może posłużyć do przechowania wielu moich rzeczy, nie tylko lalki;) aktualnie czytane książki,ipad,portfel,klucze,telefon,notes - wszystko w jednym miejscu,tuż obok biurka. Ubóstwiam!!!!!!