Organizer ścienny Umbra Strum, miedziany

1004460-880 Umbra
64
64,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1004460-880
Wymiary
23 x 23 x 5,7 cm
Materiały
Metal z miedzianą powłoką

Opis produktu

Nowoczesny organizer ścienny będzie wyjątkową ozdobą biura, gabinetu albo mieszkania. Gadżet wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, ogromną funkcjonalnością i precyzyjnym wykończeniem. Można przechowywać w nim ulubione książki, gazety albo czasopisma. Dużym plusem jest możliwość zamontowania organizera w trzech różnych kierunkach, co pozwoli na stworzenie oryginalnej kompozycji ściennej. Gadżet sprawdzi się w pomieszczeniach, które ...
Nowoczesny organizer ścienny będzie wyjątkową ozdobą biura, gabinetu albo mieszkania. Gadżet wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, ogromną funkcjonalnością i precyzyjnym wykończeniem. Można przechowywać w nim ulubione książki, gazety albo czasopisma. Dużym plusem jest możliwość zamontowania organizera w trzech różnych kierunkach, co pozwoli na stworzenie oryginalnej kompozycji ściennej. Gadżet sprawdzi się w pomieszczeniach, które wymagają uporządkowania – biurach, pracowniach albo gabinetach.

Maksymalne obciążenie – 4,5 kg.

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię