Organizer szafkowy na worki i folie Joseph Joseph CupboardStore, szary

85177 Joseph Joseph Joseph Joseph
72.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85177
Wymiary
Wysokość 9 cm
Szerokość 26,3 cm
Głębokość 22 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Organizer szafkowy na worki i folie Joseph Joseph CupboardStore, szary - z jego pomocą unikniesz poszukiwania worków na śmieci w szafkowych zakamarkach! 

Ten innowacyjny organizer wykorzystuje niewykorzystaną dotąd przestrzeń pod półką w szafce z dwoma otwartymi przegrodami. W jego wnętrzu ukryjesz rolkę worków na śmieci, pudełko z folią spożywczą i papier do pieczenia zawsze mając do nich łatwy dostęp.

Organizer łatwo zamontujesz we wnętrzu szafki, nie używając żadnych narzędzi - dzięki mocnej taśmie 3M VHB łatwo przypniesz go do półki. Organizer na środku posiada niewysoki separator do oddzielenia poszczególnych rolek.

Nadaje się do mebli kuchennych o szerokości ponad 26 cm.
Maksymalna grubość półki do montażu organizera to 2 cm.

Cechy produktu:

  • organizer szafkowy na rolki worków na śmieci, papieru do pieczenia i folii spożywczej,
  • wysokość 9 cm, głębokość 26,3 cm, szerokość 22,1 cm,
  • wykonany z szarego tworzywa sztucznego,
  • łatwy do montażu, dzięki taśmie klejącej,
  • zwiększa możliwości przechowywania.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię