Organizer szufladka podpółkowa Joseph Joseph CupboardStore™

85148 Joseph Joseph Joseph Joseph
115.01 PLN
115,01 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85148
Wymiary
10,2 x 23,5 x 22,5 (wys. x szer. x gł.)
Materiały
polipropylen

Opis produktu

Organizer szufladka podpółkowa Joseph Joseph CupboardStore™ to pojemnik w formie szufladki na prowadnicach, montowany na półce. Jest wysuwany i zajmuje niewiele miejsca. Zamontujesz go w miejscu, które i tak nie jest wykorzystywane.


Produkt został wyposażony w mocną taśmę 3M VHB, dzięki czemu jego montaż jest prosty i niewymagający. Nie trzeba wiercić, a mimo to – organizer dobrze się trzyma. Materiałem, z którego został wykonany – jest polipropylen. Mycie organizera powinno odbywać się ręcznie, przy pomocy wilgotnej ściereczki.


Organizer szufladka podpółkowa Joseph Joseph CupboardStore™ posiada 10,2 cm wysokości, 23,5 cm szerokości oraz 22,5 cm długości. Jest odpowiedni dla szafek o szerokości minimum 23,5 cm i maksymalnej grubości 2 cm.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię