Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1015410-495
Wymiary
Ø 10 cm
Wysokość 15 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Organizer Umbra Allira w fioletowym kolorze to produkt łączący funkcjonalność z oryginalnym wykonaniem. 

Projekt złożony jest z dwóch szklanych części zachęcając tym samym do swobodnej modyfikacji proponowago schematu wedle własnego uznania. Obydwa elementy mogą posłużyć różnym celom rozciągającym się od naczynia na świeczkę, przez wazon, aż po miskę na przekąski czy schowek na kosmetyki i przybory. Transparetny kolor nadaje produktowi nowoczesnego charakteru, ale umożliwia jednocześnie wyeksponowanie zawartości w celach dekoracyjnych. Niewielkie wymiary organizera o średnicy 10 cm i wysokości 15 cm zapewnią, że będzie on stanowił oryginalny dodatek i nie przytłoczy wystroju pomieszczenia. 

Produkt występuje w trzech, różnych wersjach kolorystycznych: ciemno-szarej, niebieskiej i fioletowej. Ponadto każda z nich posiada inną wysokość.

Cechy produktu 

  • wykonany ze szkła
  • wymiary: średnica 10 cm, wysokość 15 cm
  • składa się z 2 rozdzielnych części 
  • transparetny kolor i wyróżniająca się faktura

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię