Osełka do noży WMF 20 cm

1875136030 WMF WMF
380.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1875136030
Wymiary
20 x 5 x 2,5 cm
Materiały
Kamień

Opis produktu

Perfekcyjne narzędzie przydatne w każdej kuchni. Przy jego pomocy w kilka chwil naostrzysz nóż każdego rodzaju, a także tasak czy nożyczki. Wykonana z kamienia osełka ma dwa rodzaje materiału ściernego o różnej ziarnistości – 360 oraz 1000. Pierwszy z nich służy do wstępnego ostrzenia, drugi pozwala na precyzyjne wygładzenie pozostałych nierówności. Przed użyciem należy włożyć osełkę do wody na ok. 5-10 minut. Dodawana do zestawu podstawka ułatwia utrzymanie narzędzia w jednej pozycji i zapobiega brudzeniu stołu wodą.

WMF to niemiecki producent wyposażenia kuchennego i akcesoriów do gotowania. Firma z tradycjami sięgającymi 1853 roku, swoimi produktami chce zadowolić zwolenników funkcjonalności i dobrego współczesnego designu. Produkty WMF tworzone są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które sprawiają, że ich wykonanie nie ma sobie równych.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię