Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Osłonka na doniczkę ferm LIVING Hexagon 18 cm, zielona

Osłonka na doniczkę ferm LIVING Hexagon 18 cm, zielona
Osłonka na doniczkę ferm LIVING Hexagon 18 cm, zielona Osłonka na doniczkę ferm LIVING Hexagon 18 cm, zielona Osłonka na doniczkę ferm LIVING Hexagon 18 cm, zielona Osłonka na doniczkę ferm LIVING Hexagon 18 cm, zielona
x zamknij

Osłonka na doniczkę ferm LIVING Hexagon 18 cm, zielona

ferm_living
Szerokość 18 cm
Wysokość 14 cm
Malowany proszkowo metal
ferm_LIVING-4162
 
Osłonka na doniczkę o oryginalnym, geometrycznym kształcie, to pomysłowy sposób na wyeksponowanie ulubionych kwiatów. Została wykonana z lakierowanego proszkowo metalu, który wyróżnia się pięknym, matowym wykończeniem. Osłonka Hexagon będzie pasowała do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz – salonów, kuchni oraz przestronnych jadalni. Produkt od marki Ferm Living jest dostępny w różnych rozmiarach oraz dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i złotym.
Czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.
Wewnątrz doniczka jest pokryta warstwą zabezpieczającą przed rdzą.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.