Osłonka na doniczkę Lyngby Flower Ø 14,5 cm

201394 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
288.00 PLN
288,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201394
Wymiary
Wysokość: 13 cm
średnica: 14.5 cm
Materiały
porcelana ręcznie robiona

Opis produktu

Osłonka na doniczkę Lyngby Flower Ø 14,5 cm świetnie sprawdzi się jako osłonka na doniczkę z ziołami, lub niewielki kwiatek. Postawiona na kuchennym blacie lub na stoliku w salonie, będzie przykuwającą wzrok ozdobą. Osłonkę można również wykorzystać jako pojemniczek na przeróżne skarby. Prosty kształt i charakterystyczny dla produktów Lyngby plisowany wzór, stanowią o jej wyjątkowości.

Osłonki na doniczkę Lyngby Flower to przykład udanego połączenia najlepszych cech dwóch innych produktów. Projektując doniczkę Flower rzemieślnicy Lyngby Porcelain złączyli ze sobą dwa klasyki, aby stworzyć coś nowego. Doniczka ma w sobie elegancję plisowanego wazon Lyngby i czarujący kształt Bonbonni?re! Osłonka dostępna jest w trzech rozmiarach które zaprojektowane zostały we flagowym kolorze Lyngby Porcelain – śnieżnej bieli.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię