Osłonka na doniczkę Menu Wire, olive

4774429 Menu Menu
284.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4774429
Wymiary
Ø 23 cm
wysokość 17 cm
Materiały
Stal lakierowana proszkowo

Opis produktu

Osłonka na doniczkę Menu Wire olive pasuje do podstaw z tej serii o wysokościach 20, 40 i 60 cm. Osłonka jest wykonana ze stali malowanej proszkowo - jest solidna i estetycznie wykończona.

Kompozycje stelaży z różnymi elementami możesz wykorzystać na kilka sposobów:

  • Utwórz grupę. Ustaw obok siebie 3 stelaże o różnych wysokościach z doniczkami w tym samym kolorze. Uzyskasz domowy mini ogród.
  • Stelaż z blatem wykorzystaj jako mini stolik nocny, lub jako postument pod cenną figurkę.
  • 2 stelaże z lampami oliwnymi ustaw po 2 stronach drzwi. Doświetlisz i podkreślisz wejście do domu.

Produkt nadaje się do użytku domowego i na zewnątrz – będzie się pięknie prezentował np. na tarasie czy w ogródku.

Seria stelaży i wkładów do nich (osłonek doniczki, blatów, lamp oliwnych) zaprojektowana przez zespół studia Norm Architects, powstała z inspiracji ogrodem w stylu japońskim. Elementy serii można kupić oddzielnie, ale najlepiej używać razem. Geometryczne linie podstawy i łagodna krzywa doniczki harmonijnie współgrają z dekoracyjną estetyką zieleni zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Marka

Marka Menu to kwintesencja duńskiego designu.

Proste bryły, wysmakowane kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Menu są eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Firma współpracuje z najbardziej wyrazistymi postaciami współczesnego skandynawskiego designu i architektury tworząc minimalistyczną estetykę wnętrz. W ofercie Menu są meble, lampy, akcesoria barowe, nakrycie stołu, akcesoria łazienkowe i minimalistyczne dekoracje domu. Co roku Menu zaskakuje klientów apetycznymi nowościami w nurcie aktualnych trendów.

Projektant

Norm Architects to studio projektowe, które ma swoją siedzibę w samym sercu Kopenhagi. Zostało założone w 2008 r. przez dwóch architektów – Jonasa Bjerre-Poulsena i Kaspera Ronna. Filozofia marki polega na dążeniu do czystych i prostych form, które są wyznacznikami minimalistycznego piękna. Działalność Norm obejmuje takie dziedziny jak: architektura mieszkalna, projektowanie wnętrz komercyjnych, wzornictwo przemysłowe, fotografia oraz grafika. Projektanci inspirują się skandynawską kulturą i historią, a także zwracają szczególną uwagę na jakość, trwałość oraz ponadczasowość swoich realizacji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię