Ostrzałka do noży WMF diamentowa 37 cm

1880226030 WMF WMF
349.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1880226030
Wymiary
Długość 37 cm
ostrze 23 cm
Materiały
Stal szlachetna z powłoką diamentową

Opis produktu

Ostrzałka do noży wykonana ze stali szlachetnej z powłoką diamentową. Wyposażona w ergonomiczny uchwyt dla lepszego komfortu pracy. Narzędzie ułatwi utrzymanie ostrza noża w dobrej kondycji. Wystarczy kilkukrotnie przejechać nożem po ostrzałce tuż przed przystąpieniem do krojenia.

WMF to niemiecki producent wyposażenia kuchennego i akcesoriów do gotowania. Firma z tradycjami sięgającymi 1853 roku, swoimi produktami chce zadowolić zwolenników funkcjonalności i dobrego współczesnego designu. Produkty WMF tworzone są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które sprawiają, że ich wykonanie nie ma sobie równych.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię