Otwieracz do butelek Alessi Ercolino

AB07 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AB07
Wymiary
Długość 19 cm
Szerokość 4 cm
Materiały
Stal nierdzewna, drewno brzozowe

Opis produktu

Otwieracz do butelek Alessi Ercolino to wyjątkowy projekt stworzony na 100-lecie marki Alessi.

Do produktu starannie dobrano wysokiej jakości materiały- górna część jest ze stali nierdzewnej, a uchwyt z drewna brzozowego. Niewielkie wymiary (19 cm x 4 cm) pozwalają na umieszczenie narzędzia w dowolnym miejscu. 

Zadbano, by otwieracz był trwały, funkcjonalny, ale zarazem oryginalny. Całość przypomina ludzką postać, która emanuje siłą i poczuciem spełnienia. Subtelnie nawiązano do 100-lecia funkcjonowania marki Alessi, która odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym. 

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości materiały: stal nierdzewna i drewno brzozowe
  • element wyjątkowej kolekcji z okazji 100-lecia marki Alessi

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię