Otwieracz do butelek Kay Bojesen walnut

39115 Kay Bojesen Kay Bojesen
240.00 PLN
240,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39115
Wymiary
15,5x 2,5 x 4 cm [dł x szer x wys]
Materiały
Orzech olejowany
Ograniczenia

Opis produktu

Otwieracz do butelek Kay Bojesen walnut to produkt, który z pewnością przyda Ci się w nowoczesnej lub luksusowej kuchni. Trudno wyobrazić sobie to pomieszczenie bez otwieracza do butelek – na rynku znajdziesz coraz więcej napoi w butelkach z kapslem. Jeśli chcesz zaoferować gościom lub domownikom stylowy i funkcjonalny produkt, to prezentowany otwieracz do butelek będzie świetnym wyborem.

Otwieracz do butelek Kay Bojesen walnut został wykonany z ciemnego orzecha, dzięki czemu prezentuje się naprawdę stylowo. Taki materiał jest też przyjemny w dotyku i nie wygląda tandetnie, czego nie można powiedzieć o tanich plastikowych otwieraczach.

Otwieracz do butelek Kay Bojesen walnut może być świetnym prezentem dla miłośnika craftowych piw, który potrzebuje otwieracza, by móc delektować się ulubionymi napojami.

Kolekcja: Menageri

Zobacz kolekcję

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię