Otwieracz do butelek Propaganda Shark, pomarańczowy

1160202 Propaganda Propaganda
38.00 PLN
38,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1160202
Wymiary
4,4 x 8,9 x 6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Najbardziej drapieżny ze wszystkich otwieraczy do butelek! Kształtem do złudzenia przypomina płetwę rekina i faktycznie, nie oprze mu się żaden kapsel. A gdy już jest po pracy, żarłoczny otwieracz pruć może gładką powierzchnię lodówki, dzięki specjalnemu magnesowi umieszczonemu na spodzie. Ten pomysłowy i zabawny gadżet otrzymał w 2001 r. nagrodę Good Design Award, przyznawaną przez chicagowskie Muzeum Architektury i Wzornictwa. Wspaniały drobiazg dla miłośników zimnego piwa.
Na tworzywie mogą występować drobne ryski niemające wpływu na wartość estetyczną.
Produkty marki Propaganda przemycają sarkastyczne poczucie humoru do codziennego życia, pozwalając zwykłym przedmiotom na ożycie i rozweselanie nas od rana do wieczora.

Marka

Markę Propaganda zapoczątkowali w 1994 r. czołowi specjaliści od reklamy, którzy zainspirowani Azją i Tajlandią tworzyli reklamę dla głównych produktów konsumenckich. Z czasem dzięki pikanterii i nieskrywanej śmiałości swoich pomysłów, przerodzili je w konkretne produkty, które dziś bawią, śmieszą, cieszą i natychmiast przyciągają wzrok. Nie tylko do wykorzystania w domach. Absolutnie kreatywne!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię