Otwieracz i korkociąg Rosendahl Grand Cru Barware, black/steel

25130 Rosendahl Rosendahl
343.00 PLN
343,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
25130
Materiały
Stal nierdzewna, PP
Ograniczenia

Opis produktu

Otwieracz i korkociąg Rosendahl Grand Cru Barware black/steel to praktyczny zestaw przeznaczony dla każdego barmana – zarówno tego doświadczonego, jak i początkującego! Otwieracz umożliwia otwieranie wszelkich szklanych butelek, w tym m.in piw.


Korkociąg z kolei pozwala na bezpieczne i sprawne otwieranie zakorkowanego wina. Akcesoria są niewielkie i nie zajmują dużej ilości miejsca. Znajdą swoje miejsce w każdej kuchni! Nadają się do mycia w zmywarce, zatem ich utrzymanie w czystości również nie jest wymagające.


Otwieracz i korkociąg Rosendahl Grand Cru Barware black/steel to produkty wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dodatkowo posiadają również elementy gumowe, które zapewniają wygodne użytkowanie, bez ryzyka wyślizgnięcia.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię