Patelnia do ryb z pokrywą WMF

07.6150.6380 WMF WMF
679.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
07.6150.6380
Wymiary
Długość: 38 cm
szerokość: 26 cm.
Materiały
Stal szlachetna Cromargan®, szkło hartowane.
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Patelnia do ryb z pokrywą marki WMF została zaprojektowana tak, aby zachować unikalny smak przygotowywanych potraw. Patelnia została wykonana ze stali nierdzewnej Cromargan, dzięki czemu produkowane przez tę firmę artykuły wyposażenia są trwałe, odporne na rdzę, kwasy spożywcze, a co najważniejsze są neutralne dla smaku. Co więcej patelnia ma dwa uchwyty wykonane w systemie Cool+. dzięki czemu się nie nagrzewają. Z kolei pokrywka została wykonana z hartowanego szkła, odpornego nawet na bardzo wysokie temperatury. Ponadto patelni można używać na wszystkich rodzajach kuchenek - łącznie z indukcyjnymi.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię