Patelnia do serwowania z pokrywką Küchenprofi Provence, czarna

KU-0416501028 Küchenprofi Küchenprofi
559.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-0416501028
Wymiary
Ø 28 cm
Wysokość 7,5 cm
Pojemność 3,9 l
Materiały
Żeliwo emaliowane
Zastosowanie

Opis produktu

Patelnia żeliwna do serwowania potraw z pokrywką Küchenprofi Provence, w kolorze czarnym, nadaje się do przygotowania pysznych potraw, smażenia, duszenia, a nawet do pieczenia w piekarniku.

Patelnia z pokrywką ma średnicę 28 cm i została wykonana z emaliowanego żeliwa. Grube żeliwne ścianki sprawiają, że naczynie nagrzewa się powoli i równie wolno tę temperaturę traci, przez co patelnia długo trzyma ciepło potraw. Naczynie jest wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury aż do 250 stopni.

Solidne podwójne rączki pozwalają na serwowanie gotowego dania wprost na stół. Patelnia z żeliwa nadaje się do używania na wszystkich typach kuchenek, także indukcyjnych. Żeliwne patelnie można również używać w piekarniku.

Dzięki temu produkt ma wiele zastosowań. Podczas gotowania na kuchence może służyć do smażenia, w zestawie z pokrywką można na niej również dusić potrawy. Patelnia nadaje się do pieczenia w piekarniku, więc z jej pomocą można przygotować pyszne omlety czy modną ostatnio szakszukę.

Cechy produktu:

  • wykonane z emaliowanego żeliwa
  • długo trzyma temperaturę
  • odporne na wysokie temperatury do 250 stopni
  • podwójne rączki ułatwiają przenoszenie i serwowanie
  • nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych
  • można używać w piekarniku

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię