Patelnia do smażenia Skeepshult Natural Selection 18 cm

0180T Skeppshult Skeppshult
499.00 PLN
499,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0180T
Wymiary
Ø 18 cm
waga 1,35 kg
Materiały
Żeliwo drewno bukowe
Typ kuchni
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Patelnia, która inspiruje do kulinarnych eksperymentów. Elegancka i funkcjonalna - stanie się nieodzowną, kuchenną towarzyszką każdego miłośnika pysznego jedzenia. Patelnia jest wykonana z żeliwa, dzięki czemu nagrzewa się równomiernie i szybko.
Wszystkie produkty Skeppshult są wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku. Nie zawierają żadnych związków chemicznych, które mogłyby się wydzielać podczas gotowania lub smażenia ze szkodą dla organizmu człowieka. Nadają się do gotowania na otwartym ogniu, a także w piekarnikach oraz na kuchenkach gazowych, płytach grzewczych ceramicznych i indukcyjnych. Szefowie kuchni na całym świecie podziwiają właściwości żeliwnych naczyń Skeppshult: :
 • równomierne rozłożenie ciepła zapewniające doskonały efekt gotowania, duszenia i smażenia oraz oszczędność energii
 • łatwność codziennej pielęgnacji
 • możliwość stosowania na kuchenkach gazowych oraz wyposażonych w wszystkie rodzaje płyt grzewczych
 • im dłużej są używane, tym bardziej podkreślają swoje cechy i jakość
 • 25 lat gwarancji
 • Marka

  Skeppshult - patelnie, garnki, formy i naczynia żeliwne. 

  Skeppshult to ponad stuletnia tradycja wytwarzania naczyń z żeliwa. Wszystkie produkty skandynawskiej firmy Skeppshult zostały wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku. Można je stosować do gotowania na otwartym ogniu, w piekarnikach, na kuchenkach gazowych, ceramicznych płytach grzewczych jak i najnowocześniejszych płytach opartych o technologię indukcji magnetycznej. Żeliwo jest piękne, ale także długowieczne - Skeppshult jest o tym przekonany tak stanowczo, że na swoje produkty udziela 25-letniej gwarancji!

  Filozofia marki Skeppshult znakomicie wpisuje się w filozofię sklepu Czerwona Maszyna. Produkty marki stanowią uzupelnienie naczyń kuchennych o bezpieczne dla zdrowia i swietnie wykonane naczynia oraz patelnie żeliwne.

  Opinie

  3,00 średnia ocena klientów
  (1) Dodaj opinię 1 0 5 3
  3.0
  E.Em. 07.01.2021
  Po kilku latach użytkowania obluzowała się rączka i patelnia się na niej kręciła. Musiałam dać do spawacza,żeby przyspawał na stałe.