Patelnia do smażenia Skeppshult Natural Selection 20 cm, głęboka

0002T Skeppshult Skeppshult
459.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0002T
Wymiary
Ø 20 cm - Ø powierzchni smażenia 16 cm
wysokość 4,5 cm
waga 1,75 kg
Materiały
Żeliwo, drewno
Typ kuchni
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Głęboka patelnia stworzona do smażenia mięs i warzyw oraz przygotowywania sosów i bulionów. Została wykonana z doskonałego żeliwa, ze specjalną, drewnianą rączką, którą wygodnie się ją przenosi. Rączka nie nagrzewa się, dzięki czemu nie ma obawy o poparzenie się w czasie przenoszenia patelni.
Ważne cechy:
  • ręczne wykonanie z wysokiej jakości żeliwa
  • naturalne materiały przyjazne środowisku,
  • brak powlekania innymi substancjami – dzięki czemu w trakcie używania nie wytrącają się żadne szkodliwe związki. Patelnia jest ekologiczna i antyalergiczna.
  • równomierne rozprowadzanie ciepła – to optymalne smażenie potraw,
  • odporność na zadrapania i uszkodzenia,
  • potrawy nie przywierają do dna ,
  • można używać ją na kuchenkach indukcyjnych, ceramicznych, elektrycznych, gazowych
  • podczas czyszczenia nie trzeba używać żadnych detergentów! – wystarczy czysta woda

Akcesoria kuchenne Skeppshult to połączenie skandynawskiej doskonałości produkcyjnej, funkcjonalności i oryginalnego designu. Produkty Skeppshult są impregnowane naturalnym olejem, który doskonale sprawdza się wtedy, gdy garnków używa się do smażenia i pieczenia potraw.
Nie jest wskazane używanie ich do gotowania wody czy innych dań.

Marka

Skeppshult - patelnie, garnki, formy i naczynia żeliwne. 

Skeppshult to ponad stuletnia tradycja wytwarzania naczyń z żeliwa. Wszystkie produkty skandynawskiej firmy Skeppshult zostały wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku. Można je stosować do gotowania na otwartym ogniu, w piekarnikach, na kuchenkach gazowych, ceramicznych płytach grzewczych jak i najnowocześniejszych płytach opartych o technologię indukcji magnetycznej. Żeliwo jest piękne, ale także długowieczne - Skeppshult jest o tym przekonany tak stanowczo, że na swoje produkty udziela 25-letniej gwarancji!

Filozofia marki Skeppshult znakomicie wpisuje się w filozofię sklepu Czerwona Maszyna. Produkty marki stanowią uzupelnienie naczyń kuchennych o bezpieczne dla zdrowia i swietnie wykonane naczynia oraz patelnie żeliwne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię