Patelnia Officina Alessi La Cintura di Orione Ø 18 cm

90104/18 Officina Alessi Officina Alessi
269.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90104/18
Wymiary
Ø 18 cm
Materiały
Żelazo
Typ kuchni
Ograniczenia

Opis produktu

Mała, perfekcyjnie wykonana patelnia, która dzięki żelaznej powierzchni i długiemu uchwytowi robi naprawdę duże wrażenie. Wykonanie z żelaza sprawia, że idealnie nadaje się ona do smażenia i podsmażania różnych potraw, szykowania omletów, jajecznic i mniejszych potraw z patelni. Długo utrzymuje wysoką temperaturę!
Na patelni do mieszania i przewracania potraw można swobodnie używać metalowych akcesoriów kuchennych.
Na końcu uchwyto znajduje się otwór, który pozwala powiesić ją na kuchennym haczyku.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Richard Sapper to niemiecki projektant przemysłowy. Obecnie mieszka we Włoszech. Swoją karierą rozpoczął w firmie Mercedes-Benz. Następnie przeniósł się do Mediolanu, gdzie współpracował z architektem Gio Ponti. W 1959r., razem z Marco Zanuso, został zatrudniony w Brionvega- firmie zajmującej się produkcją sprzętu elektronicznego. Zadaniem Sappera i Zanuso było stworzenie produktów, które mogłyby konkurować z rynkiem niemieckim i japońskim. Wywiązali się z niego doskonale, a ich projekty stały się ikonami stylu. Również w 1959r. Sapper założył własne studio projektowe. Do jego klientów należą znane marki takie jak Alessi, Pirelli, IBM, B&B Italia oraz Lenovo. Projektant jest honorowym członkiem angielskiego Royal Society of Arts, a także laureatem międzynarodowych nagród i odznaczń, m.in. Compaso d’Oro.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię