Patelnia płytka Zwilling Madura Ø 26 cm

66289-266-0 Zwilling Zwilling
299.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
66289-266-0
Wymiary
Ø 26 cm
Długość 47,4 cm
Szerokość 27,3 cm
Materiały
Aluminium, granit
Zastosowanie

Opis produktu

Patelnia granitowa Zwilling Madura 24 cm to średniej wielkości patelnia do smażenia, duszenia a nawet pieczenia potraw. Wysoka jakość i elegancki design w jednym.

Płytka patelnia o średnicy 24 cm jest wyposażona w termoizolacyjny uchwyt Stay-Cool-Grip, który nie nagrzewa się podczas gotowania. Wok jest wykonany z lekkiego, dobrze rozprowadzającego ciepło aluminium powleczonego granitową powłoką.

Akcesorium ma czterowarstwową nieprzywierającą powłokę Duraslide® Granite, która jest wyjątkowo odporna i pozwala przygotowywanie beztłuszczowych posiłków.

Patelni można używać na wszystkich rodzajach kuchenek grzewczych, z wyjątkiem indukcji. Przedmiot nadaje się do używania w piekarniku, do przechowywania w zamrażalniku do -40 stopni oraz do czyszczenia w zmywarce.

Cechy produktu:

  • wykonane z aluminium z granitową powłoką
  • ergonomiczny i wygodny uchwyt Stay-Cool-Grip
  • czterowarstwowa nieprzywierająca powłoka Duraslide®
  • nadaje się do używania na wszystkich typach kuchenek, oprócz indukcyjnych
  • można używać w piekarniku
  • nadaje się do mycia w zmywarce
  • można używać w zamrażalniku do -40 stopni

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię