Patelnia trójwarstwowa OXO Good Grips 24 cm

CW001484-002 OXO OXO
288.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CW001484-002
Wymiary
Ø 24 cm.
Materiały
Stal nierdzewna.
Typ kuchni
Zastosowanie
Gwarancja
25 lat

Opis produktu

Patelnia z kolekcji OXO Good Grips łączy elegancki design z doskonałymi właściwościami przewodzenia ciepła, jakimi wyróżnia się aluminium. Naczynie zostało wyposażone w trójwarstwową powłokę Greblon®, która zapobiega przywieraniu smażonych produktów i jest wolna od związków PFOA. Aluminiowy rdzeń, umieszczony pomiędzy powłoką stali nierdzewnej 18/10 a warstwą stali nierdzewnej o właściwościach magnetycznych, rozprowadza ciepło równomiernie i we wszystkich kierunkach. Elegancki design dopełnia ergonomiczny uchwyt, który świetnie leży w dłoni a dodatkowo zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Brzegi patelni zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapobiegać kapaniu podczas mieszania oraz przekładania potraw na talerze.
Patelnia OXO Good Grips może być używana na wszystkich typach kuchenek. Maksymalna temperatura piekarnika - 220 stopni C. Można myć w zmywarce, jednak producent zaleca mycie ręczne.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię