Patelnia WMF Gourmet Plus 28 cm

0728286031 WMF WMF
489.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0728286031
Wymiary
średnica: 28 cm
Materiały
Cromargan® matowa stal nierdzewna 18/10
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Patelnia WMF Gourmet Plus 28 cm do smażenia. Patelnie WMF Gourmet Plus posiadają nienagrzewające się rączki które są puste w środku. Na patelniach Gourmet Plus można smażyć na wszystkich rodzajach kuchenek, a dzięki zastosowaniu technologii TransTherm® patelnie szybko się nagrzewają i równomiernie rozprowadzają ciepło. Grube dno sprawia, że potrawy długo utrzymują wysoką temperaturę. Patelnie z serii Gourmet Plus wykonane są ze stopu metali odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Wyprodukowano w Niemczech. Można myć w zmywarce (zaleca się mycie w niskich temperaturach).

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię