Patera Alessi Fruit Loop

LV01 Alessi Alessi
755.10 PLN

Special Price 755,10 zł

Normalna cena: 839,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 839,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LV01
Wymiary
Wysokość 9 cm
Ø 34,5 cm
Materiały
Stal szlachetna
Wykończenie
błyszczące
Ograniczenia

Opis produktu

Patera Alessi Fruit Loop - takiej patery na owoce jeszcze nie było! Naczynie wykonano z polerowanej na wysoki połysk stali szlachetnej, która pięknie odbija kolory otoczenia i włożonych do niej owoców. Owoce (jabłka, pomarańcze itd,) wsuwa się do patery przez specjalną szczelinę, która przypomina kieszeń na bile w stole do bilarda.
Wyjątkowy pomysł i perfekcyjne wykończenie.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Jolanta 05.07.2018
Świetna patera, swego rodzaju gra w jabłka które mozna wyjąć tylko w jednym miejscu :) Kurier dostarczył ją następnego dnia zgodnie z deklaracją na stronie
5.0
Iwona 28.06.2018
patera Fruit Loop to niezwykła propozycja do umieszczenia owoców przez otwór po jednej stroni, owoce w niej się świetnie prezentują, nie wypadają w trakcie przemieszczania się patery.