Patera Alessi Octave 41 cm

ABI05 Alessi Alessi
504.00 PLN
504,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ABI05
Wymiary
41,5 x 17,5 cm
wysokość 4,5 cm
Materiały
Stal szlachetna
Wykończenie
błyszczące
Ograniczenia

Opis produktu

Wspaniała, polerowana na wysoki połysk patera, której charakterystyczny kształt: profilowana ósemka, doskonale prezentuje się na stole. Uniesione brzegi patery sprawiają, że nic się z niej nie zsuwa. Stworzona do podawania na niej przekąsek, paluchów, deserów, kawałków ciast oraz owoców.
Kwintesencja elegancji.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Kolor, abstrakcja, przestrzeń i sposób postrzegania to elementy, które mają dla Abi Alice kluczowe znaczenie. Uważa, że te aspekty stanowią uniwersalny język przekazu w sztuce. Na początku swojej kariery zajmowała się obróbką złota, srebra oraz jubilerstwem. Rozszerzyła swoją działalność o malarstwo, rzeźbę, fotografię oraz projektowanie przedmiotów i dźwięku. Niewyczerpaną inspiracją są dla niej podróże, podczas których prowadzi badania i realizuje ciekawe projekty. Często wzoruje się na stworzonych przez siebie obrazach, które przekształca w trójwymiarowe obiekty. Sztuka to dla niej wieloznaczność.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię