Patera na ciasto Seletti Sauria, Trice Ø 29 cm

_09954 Seletti Seletti
469.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_09954
Wymiary
Ø 29 cm
wysokość 13 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Niezwykła patera na ciasto z porcelanową figurą Triceratopsa, który zdaje się trzymać na sobie to, co położymy na paterę. Pięknie podkreśli kolor tortów i pokrojonych kawałków ciast. Osobno można dokupić paterę z Brontozaurem i Tyranozaurusem Rexemi ustawić je jedna na drugiej tworząc 3-poziomową paterę rodem z prehistorii.
Klasa.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię