Pieprzniczka Officina Alessi PZ

PZ06 Officina Alessi Officina Alessi
225.00 PLN
225,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PZ06
Wymiary
4,3 x 4,2 x 10,8 cm
pojemność 40 ml
Materiały
Stal szlachetna posrebrzana, szkło

Opis produktu

Ekskluzywna wersja pieprzniczki: idealna do postawienia na stole w czasie ważnych spotkań i uroczystości. Wykonana ze stali szlachetnej i szkła- świetnie wygląda zestawiona wraz z innymi pojemnikami tej samej kolekcji. W stylowym wydaniu, które zwraca uwagę.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Kolekcja: Officina Alessi PZ

Zobacz kolekcję

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Peter Zumthor to projektant i architekt, którego prace wzbudzają zachwyt i zadumę. W swoich dziełach dba o harmonię pomiędzy kluczowymi aspektami architektonicznymi – formą, światłem oraz materiałem. Jego budynki charakteryzuje specyficzna nastrojowość oraz duża emocjonalność, co widać szczególnie w obiektach sakralnych oraz najsłynniejszym dziele – łaźniach termalnych w Vals. Jego talent oraz wrażliwe usposobienie sprawiają, że zaprojektowane przestrzenie stanowią grę zmysłów – są spójne, poetyckie i niezaprzeczalnie piękne. Zumthor jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Pritzkera. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię