Pióro Acme BRICK

PW04/R Acme Acme
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PW04/R
Wymiary
Długość 14 cm
Materiały
Stal

Opis produktu

Eleganckie pióro o stonowanej, ale i pełnej dumy grafice nawiązującej do starożytnego Egiptu. Doskonała forma i regularne, dystyngowane linie. Design to dzieło jednego z najbardziej znanych architektów na świecie - Franka Lloyda Wright’a, który w dziedzinie projektowania jest do dziś prawdziwym guru dla wielu młodych, ambitnych twórców.

Każde pióro kulkowe unikatowej kolekcji Acme można szybko zmienić w pióro wieczne. Wystarczy dokupić odpowiednią nakładkę na część przednią (stalówka). Acme to pióra dla wymagających, którzy doceniają indywidualny design, niepowtarzalne wzornictwo, trwałość i jakość stalowego wykonania. Klasa akcesoriów biurowych.

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Frank Lloyd Wright to jeden z najwybitniejszych, amerykańskich architektów modernistycznych. Jego projekty były bardzo mocno zespolone z naturą – stawały się integralną częścią krajobrazu. Największą inspirację czerpał ze świata przyrody, dlatego starał się, aby jego obiekty były zespolone ze środowiskiem naturalnym. Przykładem takiego „organicznego” projektu jest Fallingwater w Pensylwanii – dom zbudowany nad wodospadem. Do najpopularniejszych prac Wrighta należą Coonley House w Riversides, gmach Muzeum Guggenheim w Nowym Jorku, kościół Unitarianów w Oak Park oraz Hotel Królewski w Tokio na osobiste zlecenie cesarza.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię