Pióro Acme R.L. 2003

PRL01/R Acme Acme
249.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PRL01/R
Wymiary
Długość 14 cm
Materiały
Stal

Opis produktu

Forma powstaje z emocji! Pod takim mottem pióro R.L 2003 zaprojektował sam Ross Lovegrove – projektant, którego talent doceniano na całym świecie. Subtelne linie kolorystyczne i falujące wzory, jakie tworzył sprawiły, że jego klientami stali się m.in. Louis Vuitton, Driade, Luceplan i Knoll.

Każde pióro kulkowe unikatowej kolekcji Acme można szybko zmienić w pióro wieczne. Wystarczy dokupić odpowiednią nakładkę na część przednią (stalówka). Acme to eleganckie pióra dla wymagających, którzy doceniają indywidualny design, niepowtarzalne wzornictwo, trwałość i jakość stalowego wykonania. Klasa akcesoriów biurowych.

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Ross Lovegrove swoje projekty tworzy zgodnie z zasadną DNA (Design+Nature+Art), w myśl której należy znaleźć równowagę pomiędzy designem, naturą, a sztuką. Zajmuje się projektowaniem m.in.: mebli, oświetlenia, sprzętów elektronicznych oraz środków transportu.  W latach 80. pracował w niemieckiej firmie Frog Design, gdzie projektował walkmany dla Sony i komputery dla Apple. Lovegrove twierdzi, że każdego dnia w swojej pracowni stara się stworzyć twórczą energię, która sprzyja nowym pomysłom. Dzięki innowacyjnemu i organicznemu podejściu do projektowania znalazł swoich zwolenników na całym świecie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię