Piersiówki

Eleganckie piersiówki na prezent

Poszukując oryginalnego prezentu dla mężczyzny lub kobiety warto zwrócić uwagę na eleganckie piersiówki. Docenią je przede wszystkim miłośnicy doskonałych alkoholi.

Piersiówka na prezent dla mężczyzny

Przyjęło się uważać, że piersiówka jest typowo męskim atrybutem. Dlatego też piersiówka na prezent dla eleganckiego mężczyzny to strzał w dziesiątkę. Do wyboru są piersiówki o tradycyjnym wyglądzie, jak i bardzo oryginalne i stylowe. Eleganckie piersiówki mogą mieć zarówno bardzo prostą formę, jak i być bogato zdobione. Dawniej wykonywano piersiówki z cyny, szkła, a nawet ze srebra. Nowoczesne piersiówki są zrobione zazwyczaj ze stali nierdzewnej, a czasem z tworzyw sztucznych. Wyjątkowo pięknie wyglądają piersiówki, do wykonania których wykorzystano skórę naturalną. Piersiówki mają też przymocowane do buteleczki nakrętki, które dzięki temu nie gubią się i są skonstruowane tak, że zapewniają stuprocentową szczelność. Tradycyjna elegancka piersiówka zawsze doskonale dopasowuje się do krzywizny ciała i mieści się w kieszeni marynarki lub płaszcza. Aby spersonalizować prezent warto pomyśleć o wygrawerowaniu osobistego napisu na metalowej piersiówce.

Piersiówka dla kobiet

Choć historia piersiówek sięga XVIII wieku, to dopiero teraz coraz częściej po piersiówki sięgają również kobiety. To właśnie z myślą o nich producenci odeszli przy niektórych projektach od tradycyjnego łukowatego kształtu, na rzecz piersiówek o nietypowych, zazwyczaj opływowych kształtach. Elegancka piersiówka stworzona z myślą o kobietach ma przyjemny dla oka design i często bardzo oryginalną formę. Niewielki rozmiar buteleczki sprawia, że można ją mieć zawsze przy sobie, np. w damskiej torebce.

Praktyczne i eleganckie piersiówki

Kupując piersiówkę warto zwrócić uwagę na takie, które mają mały lejek ułatwiający przelanie alkoholu do piersiówki. Przydatnym akcesorium są również specjalne pokrowce wykonane z materiału lub skóry, które zapewniają dodatkową izolację termiczną, a do tego chronią piersiówkę przed zarysowaniami. Takie pokrowce są bardzo stylowe. Solidnie wykonana, elegancka piersiówka może towarzyszyć podczas zimowych spacerów, męskich wypraw na ryby lub grzyby czy też w czasie spotkań na świeżym powietrzu. Warto je mieć przy sobie w trakcie wypraw w góry. To właśnie tam pogoda jest nieprzewidywalna, a w razie nagłego ochłodzenia możemy ogrzać się łyczkiem rumu lub whisky. Piersiówki są też niezastąpione w czasie dalekich podróży. Przebywając w wielu krajach afrykańskich lub azjatyckich popijanie niewielkich ilości mocnego alkoholu jest wskazane ze względu na uniknięcie problemów żołądkowych. Alkohol w piersiówce może więc pomóc uniknąć działania nieodpowiednich dla mieszkańców Europy bakterii, a tym samym zepsucia wakacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium