Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82051484
Wymiary
Szerokość: 52 cm
Materiały
Sosna, pleksi

Opis produktu

Plakat Bloomingville Mini Marine to produkt, którym powinieneś się zainteresować, jeśli szukasz funkcjonalnych ozdób do dziecięcego pokoju. Plakat Mini Marine to estetyczny i kolorowy wstęp do nauki alfabetu. Duże i kolorowe litery znajdują się w otoczeniu zwierząt takich jak foka, żyrafa czy pingwin.

Plakat Bloomingville nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu może towarzyszyć dziecku przez cały czas, na przykład powieszony nad biurkiem czy stolikiem do zabawy. Taka stała obecność grafiki z abecadłem z pewnością wpłynie pozytywnie na zdolność zapamiętywania kolejnych literek przez dziecko.

Produkt taki jak plakat Mini Marine to świetny wybór także do przedszkoli. To funkcjonalna ozdoba, dzięki której dzieci będą miały stały kontakt z alfabetem – wystarczy nawet przelotny rzut oka w trakcie zabawy, żeby dziecko zapamiętało kształt literek.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię