Plakat Kay Bojesen Eye Chart, 30x40 cm

39499 Kay Bojesen Kay Bojesen
165.00 PLN
165,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39499
Wymiary
Wysokość 40 cm
Szerokość 30 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Plakat Kay Bojesen Chart Eye 30x40 cm to wstęp do kreatywnej zabawy lub po prostu sympatyczna dekoracja zaprojektowana w typowo duńskim stylu.

Dekoracja duńskiej marki Kay Bojesen o wymiarach 30 cm szerokości i 40 cm wysokości została wykonana na papierze i można ją łatwo zawiesić na ścianie. Plakat przedstawia znane z innych ilustracji marki Kay Bojesen drewniane zwierzątka, ułożone w sposób, który kojarzy się z tablicą do badania wzroku.

Zawieszony w dziecięcym pokoju, może stanowić pomysłowy wstęp do kreatywnej zabawy w zagadki, skojarzenia. W ten sposób rozwija się u dzieci kreatywność, skupienie czy zdolności do interpretacji.

Plakat marki Kay Bojosen wyraża typowe dla skandynawskich projektów zamiłowanie i estetycznej prostoty połączonej z wykonaniem produktu z materiałów wysokiej jakości. Może stanowić dekorację do pokoju dziecięcego, ale z pewnością przypadnie też do gustu nawet dorosłym miłośnikom nordyckiego minimalizmu.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor: biały, jasne drewno, ciemny brąz
  • wysokość 30 cm
  • szerokość 40 cm
  • materiał: papier

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię