Plakat Kay Bojesen Eye Chart, 50x70 cm

39490 Kay Bojesen Kay Bojesen
230.00 PLN
230,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39490
Wymiary
Wysokość 70 cm
Szerokość 50 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Plakat Kay Bojesen Chart Eye 50x70 cm w zabawny sposób nawiązuje do wizyty u okulisty i badania wzroku.

Dekoracja duńskiej marki Kay Bojesen o wymiarach 50 cm szerokości i 70 cm wysokości została wykonana na papierze i można ją łatwo zawiesić na ścianie. Plakat przedstawia znane z innych ilustracji marki Kay Bojesen drewniane zwierzątka, ułożone w sposób, który kojarzy się z tablicą do badania wzroku.

Zawieszony w dziecięcym pokoju, może stanowić pomysłowy wstęp do kreatywnej zabawy w zagadki, skojarzenia. W ten sposób rozwija się u dzieci kreatywność, skupienie czy zdolności do interpretacji.

Plakat marki Kay Bojosen wyraża typowe dla skandynawskich projektów zamiłowanie i estetycznej prostoty połączonej z wykonaniem produktu z materiałów wysokiej jakości. Może stanowić dekorację do pokoju dziecięcego, ale z pewnością przypadnie też do gustu nawet dorosłym miłośnikom nordyckiego minimalizmu.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor: biały, jasne drewno, ciemny brąz
  • wysokość 70 cm
  • szerokość 50 cm
  • materiał: papier

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię