Plakat Kay Bojesen Strażnik, 40x30 cm

39498 Kay Bojesen Kay Bojesen
167.00 PLN
167,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39498
Wymiary
Wysokość 40 cm
Szerokość 30 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Plakat Kay Bojesen Strażnik 30x40 cm to mniejsza wersja słynnej dekoracji skrywającej przeróżne kształty i wzory.

Dekoracja duńskiej marki Kay Bojesen o szerokości 30 cm i długości 40 cm to ilustracja autorstwa Vicky Gry Hjortsøe. Kontur przedstawia postać wyglądającą na strażnika lub żołnierza, ale już przy bliższym spojrzeniu, okazuje się, że obrazek skrywa w sobie wiele ukrytych figur i kształtów. Dzięki temu plakat ma nie tylko estetyczne walory, ale może także pełnić funkcje edukacyjne.

Zawieszony w dziecięcym pokoju, może stanowić pomysłowy wstęp do kreatywnej zabawy w zagadki, skojarzenia. W ten sposób rozwija się u dzieci kreatywność, skupienie czy zdolności do interpretacji.

Plakat marki Kay Bojosen może stanowić dekorację do pokoju dziecięcego urządzonego w stylu skandynawskim, ale z pewnością przypadnie też do gustu nawet dorosłym miłośnikom nordyckiego minimalizmu.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor: biały i czarny
  • wysokość 40 cm
  • szerokość 30 cm
  • materiał: papier

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię