Plakat Kay Bojesen Strażnik, 50x70 cm

39489 Kay Bojesen Kay Bojesen
232.00 PLN
232,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39489
Wymiary
Wysokość 70 cm
Szerokość 50 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Plakat Kay Bojesen Strażnik 50x70 cm to dekoracja, która spodoba się miłośnikom nieregularnych, artystycznych wzorów. Już samo patrzenie na nią pobudza kreatywność.

Dekoracja duńskiej marki Kay Bojesen o wymiarach 50 cm szerokości i 70 cm długości to ilustracja autorstwa Vicky Gry Hjortsøe. Kontur przedstawia postać wyglądającą na strażnika lub żołnierza, ale już przy bliższym spojrzeniu, okazuje się, że ilustracja skrywa w sobie wiele ukrytych figur i kształtów. Dzięki temu plakat ma nie tylko estetyczne walory, ale może także pełnić funkcje edukacyjne.

Zawieszony w dziecięcym pokoju, może stanowić pomysłowy wstęp do kreatywnej zabawy w zagadki, skojarzenia. W ten sposób rozwija się u dzieci kreatywność, skupienie czy zdolności do interpretacji.

Plakat marki Kay Bojosen może stanowić dekorację do pokoju dziecięcego urządzonego w stylu skandynawskim, ale z pewnością przypadnie też do gustu nawet dorosłym miłośnikom nordyckiego minimalizmu.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor: biały i czarny
  • wysokość 70 cm
  • szerokość 50 cm
  • materiał: papier

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię