Plecak piknikowy z wyposażeniem dla 2 osób Cilio Lido

158526 Cilio Cilio
129.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
158526
Wymiary
23,5 x 11,5 x 32,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Plecak piknikowy z wyposażeniem dla 2 osób Cilio Lido to wygodny sposób na transport niezbędnych akcesoriów piknikowych dla 2 osób.

Z takim plecakiem możesz piknikować wszędzie - nie tylko w parku, ale też na leśnej, a nawet górskiej polanie. Wystarczy, że druga osoba do swojego plecaka zapakuje jedzenie i napoje.

W skład zestawu wchodzą:

  • 2 noże,
  • 2 widelce,
  • 2 łyżki,
  • 2 kieliszki,
  • 2 talerze,
  • 2 serwetki.


Wszystkie przedmioty są bezpiecznie i stabilnie umocowane w plecaku.

Plecak piknikowy z wyposażeniem Cilio Lido ma wymiary 23,5 x 11,5 x 32,5 cm cm.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię