Plecak Reisenthel Allday backpack M, twist blue

REJ4027 Reisenthel Reisenthel
249.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
REJ4027
Wymiary

wymiary: 30 x 39 x 13 cm

Materiały

materiał: poliester z recyklingu

Opis produktu

Plecak Reisenthel Allday backpack M, twist blue to uniwersalny plecak miejski – możesz zabierać go ze sobą do pracy, na uczelnię czy wyjazdy albo krótkie wycieczki. To także świetny bagaż osobisty do samolotu – wymiary plecaka są dostosowane do przepisowych wymiarów bagażu podręcznego.

Plecak Reisenthel Allday backpack M, twist blue oferuje 15 l pojemności, a do głównej komory bez problemu włożysz laptopa z ekranem o przekątnej do 15,6 cala. Sam plecak powstał z poliestru, który wyprodukowano z użyciem surowców pochodzących z recyklingu butelek PET.

Plecak Reisenthel Allday backpack M, twist blue ma dwa mocne uchwyty oraz szelki – dzięki temu możesz go przenosić zarówno na plecach, jak i w dłoniach.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię