Plecak Reisenthel Allrounder R, twist berry

RJR3077 Reisenthel Reisenthel
269.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RJR3077
Wymiary

wymiary: 25 x 40 x 17 cm

Materiały

materiał: poliester z recyklingu

Opis produktu

Plecak Reisenthel Allrounder R, twist berry to interesujące połączenie miejskiego plecaka oraz torby na zakupy. Ten nietypowy produkt może być przez Ciebie używany również na dwa sposoby – zarówno jako torba (dzięki dwóm wytrzymałym uchwytom), jak i plecak (to zasługa regulowanych ramion).

Plecak Reisenthel Allrounder R, twist berry został wykonany z trwałej tkaniny poliestrowej, którą wyprodukowano także z surowców pochodzących z recyklingu. Dzięki temu produkt jest świetnym wyborem lub prezentem dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają ekologię.

Plecak Reisenthel Allrounder R, twist berry dzięki designowi możesz zabrać wszędzie – zarówno do szkoły czy na uczelnię, jak i do biura.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię